Фільтр
Тип двигателя
длина основания
ширина основания
высота основания
ширина клавиши
Тип инструмента
Бренд
більше... згорнути
Ціна
Фільтр

теплове реле

Товарів у наявності: 14

Теплове реле - це електричний пристрій, що служить для захисту електродвигунів від струмових перевантажень. При номінальній напрузі допускається нескінченне протікання струму в електричних приладах. Але якщо ж навантаження вище звичайного режиму, тоді пристрій починає перегріватися і може вийти з ладу. Для захисту по струму варто купити теплове ...

Теплове реле - це електричний пристрій, що служить для захисту електродвигунів від струмових перевантажень. При номінальній напрузі допускається нескінченне протікання струму в електричних приладах. Але якщо ж навантаження вище звичайного режиму, тоді пристрій починає перегріватися і може вийти з ладу. Для захисту по струму варто купити теплове реле.
Воно обладнане чутливими елементами і магнітним пускачем, які під час роботи реагують на температуру агрегату. Якщо відбувається перевантаження, тоді ці елементи реле спрацьовують і оберігають електродвигун від пошкоджень. Термореле використовуються в свердловинних і поверхневих відцентрових насосах, компресорах, верстатах.
Як купити теплове реле в Україні
В першу чергу вибір реле залежить від максимальної сили струму, можливої ​​при експлуатації вашого обладнання, яке необхідно для електродвигуна. Реле має бути з запасом приблизно 5-20% від номінального струму того пристрою, до якого підбираєте. Теплове реле спрацьовує при перевантаженні на 20-30%.
Наш інтернет-магазин пропонує недорого купити запчастину з номінальним струмом 3 - 25А вітчизняного і зарубіжного виробництва. Вказані точні характеристики кожної позиції товару (розміри, реле з кнопкою примусового скидання і без неї, допустимий струм). Ми розміщуємо якісні фотографії запчастин з різних ракурсів. Це допоможе вам легко і швидко підібрати підходящу модель.
 Переваги покупки на detali.org.ua:
надано вибір якісного товару тільки від перевірених постачальників;
можливість купити теплове реле за вигідною ціною від передових виробників;
здійснюється швидка доставка товару по всій Україні (1-2 дні). Можливість скористатися послугою самовивозу з Дніпра і Одеси.
Всі ціни на нашому сайті формуються в залежності від виробництва (оригінальна або аналогічна запчастина). Купивши теплове реле на detali.org.ua, ви отримуєте надійні прямі поставки в роздріб або оптом за доступними цінами. Якщо вам необхідна додаткова інформація або допомога у виборі деталі, зверніться до нашого консультанта, який професійно відповість на будь-яке питання.
Зверніть увагу, що ви можете оплатити товар зручним для вас способом: при отриманні у відділенні доставки, кредитною карткою або перекладом на карту Приват Банку. Наша мета - зробити співпрацю з клієнтом максимально легким і приємним. Тепер купувати на detali.org.ua ще простіше!

Меньш
Докладніше
Відображення:
Відображено 1 - 14 з 14 товарів