Фільтр
длина основания
длина клавиши
ширина основания
высота основания
ширина клавиши
Тип инструмента
Бренд
більше... згорнути
Ціна
Фільтр

кнопки для будівельних фенів

Товарів у наявності: 12

Кнопки для будівельних (промислових) фенів
Будівельний фен - один з найпопулярніших інструментів, який використовується в процесі ремонтних робіт. З його допомогою легко обробляти деревину, споювати плівки, а також вигинати пластикові труби. Але кнопка цього приладу часто виходить з ладу, так як піддається постійному механічному впливу. В такому ...

Кнопки для будівельних (промислових) фенів
Будівельний фен - один з найпопулярніших інструментів, який використовується в процесі ремонтних робіт. З його допомогою легко обробляти деревину, споювати плівки, а також вигинати пластикові труби. Але кнопка цього приладу часто виходить з ладу, так як піддається постійному механічному впливу. В такому разі не поспішайте купувати новий фен, можна просто замінити деталь, якісно підібравши до інструменту.
Вибір кнопок для будівельних фенів в інтернет-магазині detali.org.ua
На сайті представлений вибір вимикачів від відомих виробників, таких як Makita, Зеніт, Powertec. Ви можете вибрати як оригінальні запчастини (зверніть увагу на знак "Оригінал" на фотографії товару), так і надійні аналоги китайського виробництва. Для кожної позиції є опис з основними характеристиками (розміри, допустимий струм, фіксація). Пропонуємо вибрати відповідну кнопку у вихідні цінами.
Чому при покупці кнопок для будівельних фенів варто звернутися до нас?
набуваючи запчастина в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте високоякісний товар, який прослужить надійно і забезпечить тривалу роботу електроінструменту;
на сайті можете скористатися фільтром за назвою і виробнику і легко знайти в каталозі необхідний товар. Також надано чіткий опис кожної позиції;
комфортна цінова політика дозволить вам купити якісну кнопку за максимально вигідними цінами.
Кнопки для фена за доступною вартості в Україні
Інтернет-магазин detali.otg.ua пропонує вибір недорогих запчастин для монтажного будівельного фена. Так як ми давно спеціалізуємося на поставках комплектуючих і витратних матеріалів і маємо хорошу репутацію, гарантуємо вам оперативність і простоту замовлення.
Крім приємних цін, вас ще чекає швидке оформлення замовлення, оперативна доставка по всій території України (в Києві та Одесі можна скористатися послугою самовивозу). Також абсолютно безкоштовно для вас працює наш консультант. Зверніть увагу, що всі товари завжди перевіряються на наявність, а інформація на сайті оновлюється максимально оперативно.
Тепер вам більше не доведеться довго чекати замовлення і проходити тривалі процедури, перш ніж отримати поставку. На нашому сайті в кілька кліків оформляєте замовлення, і через 1-2 дня отримуєте те, що вам потрібно.

Меньш
Докладніше
Відображення:
Відображено 1 - 12 з 12 товарів