Фільтр
Длина
Ширина
Диаметр внутренний, мм
Диаметр наружный, мм
длина основания
більше... згорнути
длина клавиши
ширина основания
більше... згорнути
высота основания
більше... згорнути
ширина клавиши
Тип инструмента
більше... згорнути
Бренд
більше... згорнути
Ціна
Фільтр

регулятори обертів і плавний пуск

Товарів у наявності: 196

Регулятори оборотів і плавний пуск
У цій групі можна купити блок плавного пуску для болгарки, який створений для обмеження пускового струму під час включення електричного інструменту. Це дозволяє зменшити навантаження на електромережу і механічну частину редуктора. Також можна вибрати регулятор оборотів. Ця деталь дозволяє встановити швидкість об...

Регулятори оборотів і плавний пуск
У цій групі можна купити блок плавного пуску для болгарки, який створений для обмеження пускового струму під час включення електричного інструменту. Це дозволяє зменшити навантаження на електромережу і механічну частину редуктора. Також можна вибрати регулятор оборотів. Ця деталь дозволяє встановити швидкість обертання, яка підходить для виконання різних видів робіт.
Кожен майстер, що працював з кутовий шлифмашиной або дисковою пилкою з діаметром диска 230 мм без плавного пуску, розуміє наскільки це важлива деталь для безпечного використання електроінструменту. До того ж якщо електроінструмент працює без регуляторів обертів, то набагато швидше виходить з ладу.
На сайті detali.org.ua Ви можете купити регулятори обертів для
болгарок (кутові шліфувальні машини)
фрезеров
лобзиків
відбійних молотків
дискових пилок
Як купити блоки плавного пуску і регулятори обертів в Україні
На сайті detali.org.ua представлений широкий асортимент різних видів блоків плавного пуску, які відрізняються по Ампераж, а також формою і видом підключення. Ви можете підібрати як оригінальні запчастини (на фото відзначені спеціальним знаком "Оригінал"), так і якісні аналоги.
У нашому магазині представлені моделі блоків плавного пуску з варіантами підключення
на 2 дроти (перевага таких плат плавного старту в простоті установки - пристрій підключається в розрив одного з живильних проводів)
на 3 дроти - встановлюються на потужні болгарки і дискові пилки з потужністю більш 2кВт. Ви можете подивитися інструкцію з їх підключення на нашому каналі youtube
При виборі плати легкого старту пуску для УШМ зверніть увагу на потужність вашої болгарки - для інструменту з потужністю до 2 кВт досить купити плавний пуск на 12A. для більш потужних - 15 або 16A
Чому варто зупинити вибір на нас?
Широкий асортимент регуляторів обертів і блоків плавного пуску для найпоширеніших моделей електроінструментів провідних виробників.
Повний і точний опис важливих характеристик товару.
Товар, представлений в каталозі, постійно перевіряється на наявність.
Доставка в терміни (1-2 дні) по всій території України.
Detali.org.ua пропонує максимально просту процедуру вибору, замовлення, оплати та доставки товару за вигідними цінами. Якщо ви купуєте товар оптом, можете скористатися спеціальними пропозиціями співпраці. Тепер повертатися до нас ще вигідніше.
Наша мета - зробити співпрацю з нами приємною, надійним і вигідним для наших клієнтів. У зв'язку з цим створено розділ "Відгуки". Тепер у вас є можливість прочитати думку клієнтів про товар, яким цікавитеся, або ж нашій роботі. Зайшовши на наш сайт, залиште своє зауваження чи побажання. Так ви допоможете нам поліпшити якість обслуговування і зробити співпрацю з вами більш комфортним.

Меньш
Докладніше
Відображення:
Відображено 1 - 25 з 196 товарів