кнопка антивандальная d25mm різьблення 22mm h32mm 6 контактів індикація

кнопка антивандальная d25mm різьблення 22mm h32mm 6 контактів індикація Збільшити
кнопка антивандальная d25mm різьблення 22mm h32mm 6 контактів індикація кнопка антивандальная d25mm різьблення 22mm h32mm 6 контактів індикація video
кнопка антивандальная d25mm різьблення 22mm h32mm 6 контактів індикація
Акція!

VJ Parts VJ Parts

кн564

Кнопка антивандальна Діаметр: 25mm Різьблення: 22mm Висота: 32mm Підключення: 6 контактів: 2 на замикання, 2 на розмикання, 2 на індикацію, 12-220V, 5A, червоний, Індикація: так Кнопки антивандальні комутують ланцюги сигналізації, живлення та управління. Вони надійно фіксуються в отворі за допомогою нарізного з'єднання, а монтаж провідників здійснюється під гвинт або пайку. Антивандальні кнопки мають високі показники захисту від несприятливих зовнішніх умов навколишнього середовища (пилу, бруду, води) - IP67. Сфера застосування металевих пило і водонепроникних кнопок поширюється на ті об'єкти, де присутня велика прохідність людей (панель ліфта в житлових і офісних будівлях, кнопка виклику, домофон, громадський транспорт) і є висока ймовірність пошкодження від несприятливих умов експлуатації (виробничі цехи) або навмисних дій.

Детальніше

є в наявності

роздрібна ціна

215,88 ₴

473,76 ₴

-257,88 ₴

оптова ціна
215,88 ₴
($ 5.14 )

Придбати в 1 клац

Характеристики

Тип Кнопка управления
Доставка/Оплата Без предоплаты. Срок доставки 2 дня

Інформація

Кнопка антивандальна Діаметр: 25mm Різьблення: 22mm Висота: 32mm Підключення: 6 контактів: 2 на замикання, 2 на розмикання, 2 на індикацію, 12-220V, 5A, червоний, Індикація: так Кнопки антивандальні комутують ланцюги сигналізації, живлення та управління. Вони надійно фіксуються в отворі за допомогою нарізного з'єднання, а монтаж провідників здійснюється під гвинт або пайку. Антивандальні кнопки мають високі показники захисту від несприятливих зовнішніх умов навколишнього середовища (пилу, бруду, води) - IP67. Сфера застосування металевих пило і водонепроникних кнопок поширюється на ті об'єкти, де присутня велика прохідність людей (панель ліфта в житлових і офісних будівлях, кнопка виклику, домофон, громадський транспорт) і є висока ймовірність пошкодження від несприятливих умов експлуатації (виробничі цехи) або навмисних дій. На сайті detali.org.ua Ви можете купити оптом і в роздріб антивандальні кнопки і індикатори за найкращою ціною в Україні. Ми гарантуємо доставку за два дні до Києва, Харкова, Львова, Чернівців, Запоріжжя. В Одесі та Дніпрі можна купити кнопки в наших магазинах.